KTO BAŞKANI GÜLSOY'DAN 10 KASIM MESAJI

KTO BAŞKANI GÜLSOY'DAN 10 KASIM MESAJI Haberler


KTO BAŞKANI GÜLSOY'DAN 10 KASIM MESAJI

Başkan Gülsoy: "Cumhuriyetimizin kurucusu, bağımsızlığımızın mimarı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, vatanı uğruna canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi; şükranla, minnetle ve saygıyla anıyorum"

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Başkan Gülsoy mesajında şu ifadelere yer verdi:


 “Cumhuriyetin kurucusu, bağımsızlığın mimarı, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 81. Yıldönümünde minnet ve şükranla anıyoruz. Sadece Türkiye’nin değil; ileri görüşlülüğü, askeri dehası ve üstün devlet adamlığı vasıfları ile bütün insanlığın sevgisini ve saygısını kazanmış bir lider olan Ulu Önder Atatürk, fikir ve eserleriyle yaşadığı yüzyıla damga vurmuştur.

Türk milleti, bağımsızlığımızın mimarı Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde makûs talihini değiştirmiş ve tarih sayfalarına büyük bir destan daha eklemiştir. Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir" diyerek millet iradesinin üzerinde hiçbir güç tanımadığını belirten Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emaneti olan ve “En büyük eserim” dediği Cumhuriyetimizi; daha güçlü, daha demokratik, daha kalkınmış hale getirmek için çalışacak ve bizlere emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni tam bağımsız olarak ilelebet yaşatacağız. Gelecek nesillere güçlü, müreffeh ve dünyada söz sahibi bir Türkiye bırakmak için üzerimize düşeni yaparak; istikrar ve birlik beraberlik içerisinde sürekli daha iyi olma çabası içerisinde işimizi en iyi şekilde yapmalı, mükemmeli yakalamak için çalışmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu, bağımsızlığımızın mimarı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, vatanı uğruna canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi; şükranla, minnetle ve saygıyla anıyorum.”

Kulanıcı Yorumları

Bu içerğie ait yorum bulunmamaktadır.

Yorum