GÜLSOY'DAN, ENFLASYONLA MÜCADELE EDEN FİRMALARA ZİYARET

GÜLSOY'DAN, ENFLASYONLA MÜCADELE EDEN FİRMALARA ZİYARET Haberler


GÜLSOY'DAN, ENFLASYONLA MÜCADELE EDEN FİRMALARA ZİYARET

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy, “Enflasyonla Topyekûn Mücadele” programına destek veren firmaları ziyaret etmeye devam ediyor.

KTO Başkanı Ömer Gülsoy ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet, “Enflasyonla Topyekûn Mücadele” programına destek veren firmaları gezerek, firma sahiplerine teşekkür etti.

 

Kayserili firmaların, Enflasyonla mücadele kapsamında açıklanan destek kampanyasına karşı oldukça duyarlı olduklarını söyleyen Başkan Gülsoy, Kayseri’nin her zaman devletinin yanında olduğunu belirterek; “Bugün de enflasyonla topyekun mücadele kapsamında Kayseri'deki güzide AVM'lerinden birindeyiz. Buradaki esnaf arkadaşlarımızda “Enflasyonla Topyekûn Mücadele” kapsamına destek veriyorlar. Destekleri için hepsine teşekkür ediyorum. Kendileri bu işi bir milli görev addettiler. Verdikleri bu mücadeleyle sıkıntılı süreci atlatacağız. Desteklerinden dolayı tüm AVM çalışanlarımıza, işletmelerimize ve firmalarımızın hepsine cani gönülden teşekkür ediyorum. Kayseri her zaman kendine yakışanı yapar. Devletin uzattığı eli hiçbir zaman boş bırakmamıştır. Her zaman devletinin yanında olduğunu göstermiştir. Odamıza, tüm firmalarımız telefon açarak ‘Bizde varız’ diyorlar. Bizim 20 bin üyemiz var. Bütün işletmelerimiz, esnaflarımızın küçüğünden büyüğüne kadar her biri devletinin yanında olduğunu gösteriyor” dedi.

 

Kayserili esnaflarda, “Asli unsur devlettir. Devleti olmayanın, bağımsızlığı olmayanın hiçbir şeyi yoktur. Cumhurbaşkanımız göreve geldiği günden beri vurgulayarak bugünlere geldik. Bu millet, bu devletin hizmetkarıdır. Dünyanın bütün paraları bizim olsa da, bağımsızlığımız olmasa, hiçbir anlamı yoktur. Gerekirse aç duracağız, açıkta kalacağız ama bağımsızlığımızdan ve devlet kimliğimizden ödün vermeyeceğiz. Bunun bilinci ile hareket ediyoruz. Paramız, pulumuz ve canımız her şeyimiz devletimize feda olsun” diyerek enflasyonla mücadeleye destek verdi.

Kulanıcı Yorumları

Bu içerğie ait yorum bulunmamaktadır.

Yorum